سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۱ ۲۹۴
طبقه بندی: پورتال
چچ
2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINin2LIg2KfZvtmE2YrZg9mK2LTZhiDar9in2YUg2LTZhdin2LEg2YXZiNix2YjZhQ==

بهره برداری از اپلیکیشن گام شمار موروم

بهره برداری از اپلیکیشن گام شمار موروم

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد در راستای وظایف اجتماعی و ایجاد نشاط در جامعه شهروندی نسبت به ایجاد اپلیکیشن پیاده روی با نام موروم اقدام کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی، محمد مهدی اسدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در راستای ایجاد شهری با نشاط بعد از بهره برداری و استقبال شهروندان از دوچرخه های اشتراکی بایدو اپلیکیشن موروم هم در دسترس عموم قرار گرفت.

وی ادامه داد: شهروندان در این اپلیکیشن با انتخاب حالت پیاده روی یا دویدن می توانند در چالش های شهری شرکت و با مشارکت اجتماعی بستر این اپ، از جوایز و مشوق های لازم بهره ببرند، حالت دوچرخه سواری نیز به زودی به بستر اپ جهت استفاده شهروندان از دوچرخه های شخصی اضافه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد بیان کرد: موروم یک اپ بومی است که توسط تیم متخصص متشکل از مجموعه فناوری اطلاعات شهرداری (فاوا) و شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی طراحی و اجرا شده که امکان دریافت امتیاز از راه رفتن فراهم شده که در حالت حضور در چالش عمومی به ازای هر یک کیلومتر یک امتیاز به فرد داده خواهد شد. همچنین با تعریف چالش های خاص در اپلیکشن به ازای شرکت در چالش مربوطه هر یک کیلومتر 5 امتیاز در نظر گرفته شده است.

اسدی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند اپلیکیشن مروم را از کافه بازار دانلود کرده و پس از نصب در چالش های در نظر گرفته شده، شرکت کنند.

وی در خصوص چالش ها نیز اضافه کرد: همچنین شهروندان با شرکت در چالش های خاص و مربوطه می توانند امتیازهای خود را دریافت کنند. گفتنی است که تبدیل امتیازات در اپلیکیشن شهرمن انجام خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.90365266799927
Qt: 0.39212989807129