شنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱ ۲۴۱
طبقه بندی: پورتال
چچ
2KrYrNmH2YrYsiDYudix2LXZhyDZvtin2LHZg9mK2YbaryDYotiy2KfYr9mKINio2Ycg2KfZiNmE2YrZhiDYp9mK2LPYqtqv2KfZhyDYudmF2YjZhdmKINmH2YjYtNmF2YbYryDYr9mI2obYsdiu2Ycg2LTYrti12Yo=

تجهیز عرصه پارکینگ آزادی به اولین ایستگاه عمومی هوشمند دوچرخه شخصی

تجهیز عرصه پارکینگ آزادی به اولین ایستگاه عمومی هوشمند دوچرخه شخصی

تجهیز عرصه پارکینگ آزادی به اولین ایستگاه عمومی دوچرخه های شخصی

تجهیز عرصه پروژه پارکینگ آزادی به اولین ایستگاه عمومی هوشمند دوچرخه های شخصی"

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی ،یکی از معضلات شهروندان در استفاده از حمل و نقل عمومی از قبیل مترو،اتوبوس ،عدم دسترسی مناسب پارک سوار ها برای حمل و نقل متنوع شهری می باشد.

محمد مهدی اسدی مدیر عامل این شرکت در این خصوص گفت :

با توجه به افزایش خودرو ها در سطح شهر مشهد و همچنین علاقه مندان به استفاده از دوچرخه در شهر، خلاء وجود پارک سوار برای وسائط نقلیه بیش از پیش احساس میشد ،و افرادی که قصد پارک وسیله نقلیه خود از قبیل خودرو یا دوچرخه را داشتند , و خواهان ادامه سفر با سرویس حمل و نقل عمومی بوده اند متاسفانه بستر مناسبی فراهم نبود ،ازاین رو افتتاح پارکینگ آزادی نیاز آنها را برطرف نموده و در گام بعدی طراحی اولین ایستگاه عمومی دوچرخه انجام شد .

اسدی خاطر نشان کرد :استقبال بی نظیر شهروندان از طرح دوچرخه های اشتراکی بایدو و همچنین محدودیت ها برای تامین دوچرخه اشتراکی مجموعه مدیریت شهری را مصمم کرد تا طرحی جدیدبرای زیر ساخت مناسب نگه داری دوچرخه های شخصی شهروندان در طول روز آماده سازد ،الذا شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی ایستگاه های دوچرخه عمومی را در قالب پارکینگ های دوچرخه شخصی را طراحی و اجرا نمود،که به صورت 24 ساعته و هوشمند مدیریت می شوند.

اسدی همچنین گفت :این ایستگاه که از دانش سیستم های الکترونیکی بهره خواهد گرفت برای اولین بار در کشورساخته و در ضلع جنوبی پارک ملت و نزدیک به ایستگاه مترو قرار گرفته است و اداره آن به صورت شهروند محورصورت خواهد گرفت .

اسدی در خصوص نحوه استفاده از ایستگاه های دوچرخه گفت:

دسترسی این ایستگاه و استفاده وسهولت استفاده برای شهروند به نوبه خود مورد تاکید بوده است و کافیست متقاضیان فقط در سایت بایدو ثبت نام نموده و کیوآر که به منزله مجوز ورود است را از اپلیکشن شهرمن دریافت نمایند.

اسدی همچنین در خصوص تعداد این ایستگاه ها گفت :امید است با استقبال شهروندان ازین طرح تعداد ایستگاه ها در مکان های پر تردد این وسیله محبوب افزایش یابد.

درخواست ثبت نام آزمایشی ایستگاه عمومی دوچرخه آزادی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0164926846822
Qt: 2.0254333019257