پنجشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶ ۵۸۶
طبقه بندی: شهر
چچ
2KfYsdin2KbZhyDYrtiv2YXYp9iqINin2YXZiNixINmF2LTYqtix2YPZitmGINi02LHZg9iqINin2YTZitiqIA==

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خبر داد:

ارائه خدمات امور مشترکین شرکت الیت در دفاتر برگزیده پیشخوان دولت

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: خدمات امور مشترکین شرکت الیت در دفاتر برگزیده پیشخوان دولت ارائه می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی و آموزش شهروندی شرکت ترافیک هوشمند الیت، محمد مهدی اسدی اظهار کرد: در راستای تکریم شهروندان، طی تفاهمی با دفاتر برگزیده پیشخوان خدمات دولت، از ابتدای خرداد ماه سال جاری خدمات امور مشترکین شرکت الیت در این دفاتر ارائه می‌گردد.

وی افزود: این اقدام با هدف تسهیل دسترسی به خدمات و پاسخگویی در کوتاهترین زمان صورت پذیرفته است.

اسدی اضافه کرد: خدماتی که در دفاتر برگزیده پیشخوان دولت مقرر است به شهروندان ارائه شود، شامل گزارش ریز تراکنش‌های پلاک خودرو، انتقال شارژ بین پلاک‌ها، واگذاری اشتراک ماهیانه خودرو، فعال‌سازی حساب کاربری و پیامک کسر شارژ پلاک خودرو و همچنین خدمات ویژه به خانواده معظم شهدا، جانبازان و توانیابان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت تصریح کرد: شهروندان جهت دریافت این خدمات می‌توانند به این دفاتر به آدرس بولوار وکیل‌آباد بین کوثر شمالی 5 و 7، قاسم‌آباد شریعتی 28، میدان فلسطین نبش شهید منتظری 1، بین فلسطین 28 و سه راه فلسطین پلاک 154 و همچنین احمد‌آباد نبش بهشت 2 مراجعه و از خدمات امور مشترکین شرکت ترافیک هوشمند الیت بهره‌مند شوند.

وی در پایان از تمامی شهروندان خواست تا در صورت داشتن هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد مراتب را به سامانه پیامکی 3000003000 روابط عمومی و آموزش شهروندی شرکت الیت در میان گذاشته تا در زمان بسیار کوتاهی پیگیری و نتیجه به شهروندان اعلام گردد.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 1.227484703064
Qt: 0.92238759994507